BEYLİKWEB

Merhaba sevgili ziyaretçi

Biz Kimiz ? Beylik Web

Beylikdüzü bölgesi başta olmak üzere Tüm Türkiye’ye hizmet veren Beylik Web olarak, Yerel bazlı işletmeler için kurumsal web tasarım, seo ve iş hayatınızı kolaylaştıracak web yazılım çözümleri sunmaktayız. Ayrıca ürün fotoğraf çekimi, video kamera veya Drone ile 4k profesyonel tanıtım filmi çekimleri yapmaktayız.

 

Yaklaşık 10 Yıldır Beylikdüzü bölgesinde web tasarım ve kurumsal bazlı internet hizmetlerinde bir çok firma ile başarı sağlamış bulunmaktayız.

 

Müşterilerimizin işletme profillerine bakarak ve onların istekleri doğrultusunda en uygun hizmeti ve çözümü sunmak bizim işimiz.

En Güncel Web Site Tasarımları 2020

İsteğinize özel en modern responsive hazırlanmış web site tasarımları.

Beylik Web

Referanslarımız

Mutlu Müşteriler

Web site tasarımlarını yaptığımız ve bizden memnun olan bazı müşteriler..

Uzun yıllardır web sitelerimi kendilerinde barındırmaktayım seo ve yaptıkları tüm çalışmalarda %100 başarı elde ettiğimi söyleyebilirim.
Beydekor.com
Beylikdüzü Dekorasyon
Sitemin tasarımını yaptıktan sonra istediğim kelimelerde ilk sıraya getirdiler kendilerine çok teşekkür ederim ve kesinlikle referans olabilirim.
Karamanparke.com
Beylikdüzü Parke
Skills

Profesyonel Olduğumuz Alanlar

Uzmanlık Alanlarımız

98%

Web Tasarım

90%

Seo

79%

Kurumsal Kimlik Tasarımı

88%

Sunucu Hizmetleri

83%

Reklam ve Fotoğraf Hizmetleri

Sukulent Hediyelik Hediyelik Sukulent Sukulent Satın Al duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi