Hizmetler

İnternet ve Reklamcılık

Neler Yapıyoruz

İnternet alanında yapılan güncellemeleri takip ederek vermiş olduğumuz hizmetleri her zaman önce güvenlik sonra tasarım olarak son teknoloji ve göze hoş gelecek şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

Kurumsal firmaların veya yerel işletmelerin ihtiyacı olacak tüm reklam ve bilişim hizmetlerini sağlamaktayız. Önceliğimiz firmanın internetteki profilini oluşturmak , daha sonra işletmenin tüm maillerini ve web sitesini barındırdığı sunucu hizmetini ve güvenliğini sağlamaktır. Web sitenin tasarımı bitirildikten sonra, işletme ile alakalı sitenin içeriğini doldurarak web sitesini tamamlamış oluyoruz.

Daha sonraki süreçte sosyal medya hesapları açılarak profilleri düzenlenip hepsine özel logo ve kapak tasarımlarıyla platforma özel şekilde profilleri doldurulmaktadır.

Yapacağımız işlemlerden sonra işletmeniz artık bir marka olarak internet ortamına en önemli adımını atmış olacaktır.

Firmanızı Marka Haline Getirelim

marka oluşturma

Marka Oluşturma

Firmanızın karakterine en uygun stili tüm sosyal medya hesapları ve web sitenizde baştan tasarlıyor ve bir bütünlük oluşturuyoruz.

Faydalı İçerik

Oluşturduğumuz web sitesinde firmanızın vermiş olduğu ürünler veya hizmetler hakkında insanların işlerine yarıyacak faydalı bilgi ve makaleler ile google üzerinde kendimize otoriter bir sıralama elde ediyoruz.

Reklam ve SEO

Hazırlamış olduğumuz seo uyumlu alt yapı sayesinde artık reklam ve seo çalışmalarına start vererek potansiyel müşterilerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz.

DİNAMİK

İşletmenizi İnternete Taşıyın

Web Tasarım

beylikdüzü Web site tasarım

İnternet ortamında başarıyı yakalamak istiyorsanız şüphesiz ki hatasız ve göze hoş gelen bir internet sitesine ihtiyacınız vardır.

Yapmış olduğumuz web siteleri tamamen kullanıcı dostu olup hızlı ve sorunsuz çalışabilen dinamik yapıya sahip güncellenebilir alt yapısı ile hem firmanın kullanımı açısından hem de siteye gelen kullanıcılar açısından dört dörtlük olarak hazırlanıp teslim edilmektedir.

web site tasarım

Web Site Tasarım

İncele

seo ve reklam

Seo ve Reklam

İncele

sosyal medya pazarlama

Sosyal Medya

İncele

drone ve fotoğraf çekimi beylikdüzü

Drone ve Fotoğraf

İncele