İşletmeler İçin

Kurumsal SEO

Dijital Pazarlama

beylikdüzü seo

Seo & Dijital Pazarlama

Seo (Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu web sitelerinizi google arama kurallarına uygun ve sitenize gelen ziyaretçiyi memnun edecek şekilde inşa ederek, arama sonuçlarında en doğru sayfaları göstermeye ve kullanıcıya doğru bilgileri aktararak siteden memnun ayrılmasını sağlamakla eş değer diyebiliriz.

Seo yaparken firmaların veya işletmelerin kurumsal kimliklerine yakışacak şekilde çalışmalar yapılarak , google sıralamasında ilk sayfalara çıkmak için spam içerikler ve işlemler yapmıyoruz.

Tamamen sektörünüz ile alakalı internet ortamında işletmenizi markalaştıracak adımlar uygulayarak hem siteye giren kullanıcılar hem de firmanız adına kaliteli bir çalışma sunuyoruz. Marka değerinizi yükselterek doğal yoldan işletmenizin bulunabilirliğini arttırıyor ve iş hacminizin büyümesine katkıda bulunuyoruz..

ÖNEMLİ: Seo çalışması bir kerelik değil süreklilik isteyen bir çalışma olduğu için bu hizmeti sadece kendi sunucularımızda kendimizin tasarladığı ve barındırdığı sitelere verebilmekteyiz.

İşlemlerin ve çalışmanın sorunsuz gidebilmesi adına tam yöneticiliğe ihtiyaç duyulmaktadır,  bu yüzden de farklı sunucularda barındırılan web sitelerine işlem yapmamaktayız.

Teknik Yapı

Yapmış olduğumuz web siteleri tasarım bittiği andan itibaren tamamen seo kriterlerine uygun olacak şekilde kurulup hazır hale getirildiği için başlangıç sürecinde hızlı şekilde yol almamızı sağlayacaktır.

İçerik

Burası SEO işlemlerinin en can alıcı noktasıdır. Doğru ve kaliteli içeriğin hazırlanması konusunda titizlikle çalışıyoruz. Sürekli güncel ve kullanıcıların istediği içerikleri onlara sunarak sitede vakit geçirmelerini ve hem işletmenize geri dönüş yapmasını hem de google arama motorunda web sitenizin değer kazanmasını sağlıyoruz.

seo uyumlu içerik
Dış Seo

Dış SEO

Tanıtım yazısı ve link inşası.

İşletmenizi İnternete Taşıyın
Web Tasarım

beylikdüzü Web site tasarım

İnternet ortamında başarıyı yakalamak istiyorsanız şüphesiz ki hatasız ve göze hoş gelen bir internet sitesine ihtiyacınız vardır.

Yapmış olduğumuz web siteleri tamamen kullanıcı dostu olup hızlı ve sorunsuz çalışabilen dinamik yapıya sahip güncellenebilir alt yapısı ile hem firmanın kullanımı açısından hem de siteye gelen kullanıcılar açısından dört dörtlük olarak hazırlanıp teslim edilmektedir.

web site tasarım

Web Site Tasarım

İncele

seo ve reklam

Seo

İncele

sosyal medya pazarlama

Sosyal Medya

İncele

drone ve fotoğraf çekimi beylikdüzü

Drone ve Fotoğraf

İncele

Sukulent Hediyelik Hediyelik Sukulent Sukulent Satın Al duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi