İnternet Sitesi

Web Tasarım

Kurumsal kimlik.

web site tasarım

Marka Değerinizi Yükseltiyoruz

Sıfırdan bir web sitesi inşa etmek , işletmenizin sanal bir dükkanını oluşturmaktır. Baştan sona sorunsuz ve eksiksiz yapılmalı. Beylik Web olarak web site tasarım işini son derece ciddiye alıyor işletmenizi internet üzerinde en iyi şekilde temsil edecek web siteleri tasarlıyoruz.

Kurmuş olduğumuz web sitesi tasarım bakımından göze hoş gelmesinin yanında alt yapısıda sağlam temeller üzerine kurulu ssl sertifikası ve ddos koruması mevcut sunucular üzerinde barınmaktadır.

Dinamik kod yapısı ve içerik yönetim sistemi sayesinde web siteleriniz tamamen güncellenebilir olmakta ve hayatın akışına ayak uydurabilmektedir.

Alan adı seçimi

Alan Adı

Alan adı seçimi işletmenizin direk ismi ya da sektörünüze en uygun akılda kalıcı bir özel isim olarak seçilmelidir. Markalaşma yolunda en dikkatli olunması gerekilen etkenlerin başında gelir. bknz. www.beylikweb.com

Tema & Tasarım

İsteğinize uygun çağın ve teknolojinin getirdiği yeni tasarımlarla harmanlanmış varsa özel renginiz yok ise kurumsal kimliğinize yakışacak renk ve tonlarda bir tasarım oluşturuyoruz.

İçerik & Seo

En zor geçen süreçlerden biridir web sitesi yaptıranlar için. Burada birlikte iş birliği yaparak tüm sayfalarınız size özel doldurulur.

 

Hizmetleriniz veya ürünleriniz hakkında bilgiler verilir ayrıca iletişim ve hakkımızda kısmıda yine bu süreçte doldurulur.

 

Sayfalarınız oluşturulurken tamamen seo kriterlerine uygun olarak hazırlanır.

İşletmenizi İnternete Taşıyın

Web Tasarım

beylikdüzü Web site tasarım

İnternet ortamında başarıyı yakalamak istiyorsanız şüphesiz ki hatasız ve göze hoş gelen bir internet sitesine ihtiyacınız vardır.

Yapmış olduğumuz web siteleri tamamen kullanıcı dostu olup hızlı ve sorunsuz çalışabilen dinamik yapıya sahip güncellenebilir alt yapısı ile hem firmanın kullanımı açısından hem de siteye gelen kullanıcılar açısından dört dörtlük olarak hazırlanıp teslim edilmektedir.

web site tasarım

Web Site Tasarım

İncele

seo ve reklam

Seo ve Reklam

İncele

sosyal medya pazarlama

Sosyal Medya

İncele

drone ve fotoğraf çekimi beylikdüzü

Drone ve Fotoğraf

İncele

Sukulent Hediyelik Hediyelik Sukulent Sukulent Satın Al duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi