Beylikdüzü Kurumsal Web Tasarım

kurumsal web tasarım

beylikdüzü kurumsal web tasarım


Beylikdüzü kurumsal web tasarım hizmeti ile firmanıza özel internetteki işletmenizi oluşturuyoruz. Bunu yaparken öncelikle sizin sektörünüz ve firmanızla ilgili gerekli bilgileri toplayıp en uygun şablonu çıkartıyoruz. Rakiplerin analizini yapıyor ilk sayfadaki tüm siteleri inceliyor ve web sitenizi ona göre dizayn ediyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarım firmaları genel olarak bu işi sıradanlaştırmış ve kurumsal web tasarımı ciddi bir site yaparak işin içinden sıyrılmakta bulmuşlardır. Kurumsal denildiğinde ciddi düz bir web sitesi ile iş bitmemektedir.

Tüm sosyal medya hesapları ve web sitesi bir bütünlük içinde görsel açıdan oluşturulmalı ve gerekli tüm bilgileri eksiksiz doldurulmaldır. İçinde bulunduğunuz sektöre göre görseller ve tasarım oluşturulmalı yapmış olduğunuz işle alakalı en can alıcı içerikler yine web sitenizde yer almalıdır.

Beylikdüzü kurumsal web tasarım hizmetini yaklaşık 5 yıldır kesintisiz olarak yapmaktayız. Kesintisiz diyorum çünkü kurumsal bir web tasarımı oluşturduktan sonraki süreçte başarılı olmanız açısından en önemli detaylardan biridir.

Bugün bir çok işletmenin web üzerinde yeterli bilgi birikime sahip çalışanı olsada orta ve küçük ölçekli yerel bir çok işletme malesef bu konuda zayıf.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Hazırlayıp kurmuş olduğumuz web sitesinin güvenliği, güncellemeleri,mail sunucu yönetimi bize aittir. Siteyi yapıp size teslim edip bırakmıyoruz. Ek olarak ileriki zamanlarda istemiş olduğunuz tema üzerinde güncelleme veya içerik girişlerini isterseniz size öğretiyor veya işin içeriğine göre belirli bir ücret karşılığında biz yapıyoruz.

Web tasarım hizmetinin işleyişi ve içeriği hakkında detaylı bilgi için bu sayfaya göz atabilirsiniz ; Web tasarım

 

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir